TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

PASLAUGŲ KOKYBĖS GARANTIJA
Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Bounty Bay Dovanų kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.

PRIVATUMO SĄLYGOS
Mes saugome lankytojų privatumą internetinėje erdvėje. Individualiai identifikuojama informacija apie lankytoją nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai, prieš tai negavus lankytojo sutikimo arba to nepareikalavus atitinkamoms teisinėms ar valstybinėms institucijoms.

ĮSIGYTŲ DOVANŲ KUPONŲ GALIOJIMAS
Užsiregistravus, tačiau sutartu laiku neatvykus ir apie tai neinformavus bent 24 val. iki sutarto vizito, kuponas laikomas panaudotu ir nebegaliojančiu!
Kiekvieno Dovanų kupono galiojimo laikas yra 3 arba 6 mėnesiai. Galiojimo laikas pradedamas skaičiuoti nuo įsigijimo dienos, t. y. nuo to momento, kai buvo sumokėta.
Jei kupono galiojimo metu įsigytos procedūros atlikimas bus draudžiamas vyriausybei paskelbus karantiną, kuponą galima bus panaudoti pasibaigus karantinui.
Dovanų kupono galiojimo terminą galima pratęsti, jei jis yra nepanaudotas, tačiau jo galiojimas jau baigėsi bei nuo jo galiojimo pasibaigimo nepraėjo daugiau kaip 1 (vienas) mėnuo.

Vadovaujantis šiomis taisyklėmis pirkėjas gali pateikti laisvos formos prašymą dėl Dovanų kupono galiojimo termino pratęsimo nuotoliniu būdu (susisiekęs el. paštu info@bountybay.lt) arba atvykti adresu S.Daukanto g. 3, Kaunas (klientų priėmimas vykdomas pagal išankstinę rezervaciją tel: +370 69608088).
Pratęsti galiojimo terminą galima Dovanų kuponui, kuris yra nesugadintas ir ant jo aiškiai matomas kupono identifikacinis kodas.
Pratęsti Dovanų kuponą galima papildomam 1 (vieno) mėnesio laikotarpiui, skaičiuojant nuo kupono galiojimo pabaigos
Pratęsti Dovanų kuponą galiojimo terminą galima tik vieną kartą. Už kiekvieno Dovanų kupono pratęsimą taikomas 10 Eur (dešimties eurų) mokestis be PVM.
Prašyme dėl Dovanų kupono galiojimo termino pratęsimo Pirkėjas turi nurodyti: savo vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį, elektroninio pašto adresą, Dovanų kupono identifikacinį kodą bei pridėti Dovanų kupono kopiją, kai kreipiamasi dėl pratęsimo nuotoliniu būdu. Norint pratęsti galiojimo terminą vietoje Pirkėjas turi tik pateikti atspausdintą Dovanų kuponą arba turėti jį el. pašte.
Pirkėjas Dovanų kupono galiojimo laiko pratęsimo mokestį gali sumokėti grynaisiais, mokėjimo kortele arba atlikdamas pavedimą į nurodytą Bounty Bay, UAB sąskaitą.
Nepanaudojus Dovanų kupono per nurodytą galiojimo laikotarpį ar per pratęstą galiojimo laikotarpį Dovanų kuponas nekeičiamas ir / ar pinigai negrąžinami.

PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
Įsigytą ir nepanaudotą Bountybay.lt Dovanų kuponą galima grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką info@bountybay.lt nurodant grąžinimo priežastį bei kupono unikalų indentifikacinį kodą. Jei už Dovanų kuponą buvo apmokėta grynaisiais pinigais, Klientas privalo pateikti papildomai originalų Pinigų priėmimo kvitą / kasos čekį ar jų kopijas. Apmokėjus Dovanų kuponą bankiniu pavedimu ar per Paysera, pinigai yra grąžinami į Mokėtojo sąskaitą iš kurios buvo atliktas apmokėjimas. Pinigus grąžiname per 10 (dešimt) darbo dienų nuo prašymo pateikimo dienos. Visiems grąžinimams atskaičiuojamas bankų pavedimo mokestis, kuris priklauso nuo banko.

SAUGUMO GARANTIJA
Kiekvienas apmokėjimas atliekamas per mokėjimo partnerių Paysera.lt apmokėjimo sistemas, kurios yra visiškai patikimos ir nuolatos tikrinamos įvairiausių institucijų, kurios yra atsakingos už saugų duomenų pateikimą ir vartotojų apsaugą. Tad nėra jokios grėsmės, kad pirkimo metu būtų kažkokiu būdu netinkamai panaudoti jūsų pateikti duomenys.

Bounty Bay dovanų kuponai yra daugiatipiai ir kupono(ų) turėtojas gali pasikeisti įsigytą paslaugą ar prekę į kitą tokios sumos paslaugą ar prekę.